Учні 5 класу до ДНЯ ЗЕМЛІ створили проект "Земля наш рідний дім"
Земля – наш дім, і ми зобов’язані берегти і охороняти її. Але, задовольняючи свої потреби, ми забуваємо про свій борг.
Дивний світ природи! Він зустрічає нас морем звуків, запахів, загадок і таємниць, змушує прислухатися, придивитися, замислитися. Ми не можемо собі уявити наше життя без лісів, полів, річок і озер. Але наша планета в небезпеці!
Природа потребує нашого захисту, нашої допомоги. Про це зараз думають багато людей. Чому ж охорона природи стала такою важливою і необхідною?
Люди забруднили моря, річки, ліси, повітря, гинуть рослини і тварини. Я читала, що у нас на Землі щодня зникає по одному виду рослин і тварин. Це більше, ніж з’являється нових видів.
Не можна ламати гілки дерев, бо дерева – наші друзі. Вони виділяють кисень, яким ми дихаємо. Квіти радують нас своїм виглядом, птахи співають для нас, сонце світить теж для нас. А якщо всього цього не буде? Що буде з нами?
Якщо ми терміново не надамо допомогу природі, вона помре. Я вважаю, що охорона природи – справа не лише дорослих, а й школярів. Ми повинні робити годівниці і шпаківні для птахів, вести боротьбу зі сміттям, надаємо допомогу хворим деревам, садити дерева і квіти.
Земля – наш спільний дім. Наша Земля прекрасна, так давайте ж цінувати і примножувати цю красу!


