Виховна година на тему: "Енергозбереження – запорука успішного майбутнього
країни!"
11 листопада, у всесвітній день
енергозбереження, з учнями 7-9 класів
було проведено виховну годину на тему: «Енергозбереження – запорука успішного
майбутнього країни!»
Метою заходу було сформувати в
учнів уявлення про енергозберігаючі технології, розуміння ними
необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, сприяти
вихованню активної життєвої позиції, почуття власної причетності до загальної
справи, зокрема до проблем країни.
Під час виховної години учні пригадали
види енергії, простежили шлях енергії від природних копалин до своєї домівки,
зазначили, що надмірне використання енергоресурсів несе загрозу стану економіки
та довкілля України. Обговорили шляхи енергозбереження та запропонували
заходи, спрямовані на економію енергоресурсів.
Споживаємо енергію розумно!
Немає коментарів:
Дописати коментар